Една слика што ја покажува сплотеноста во СДСМ Центар и која испраќа една единствена порака до ДПМНЕ.
Една слика што ја покажува сплотеноста во СДСМ Центар и која испраќа една единствена порака до ДПМНЕ.
Ние сме сигурни победници и во вториот круг на изборите, вели Илиевски
Ние сме сигурни победници и во вториот круг на изборите, вели Илиевски
МАЛЕСКИ -ЗАКЛУЧОК ОД ЛОКАЛНИТЕ ИЗБОРИ: Подем на националистите и на радикалите
МАЛЕСКИ -ЗАКЛУЧОК ОД ЛОКАЛНИТЕ ИЗБОРИ: Подем на националистите и на радикалите
Шилегов: Скопје тргна напред, сите кои го носите во срцето, излезете на избори!
Шилегов: Скопје тргна напред, сите кои го носите во срцето, излезете на избори!
(ВИДЕО) Кондовски: Битола ќе доживее економски и инфраструктурен бум!
(ВИДЕО) Кондовски: Битола ќе доживее економски и инфраструктурен бум!
ИСМЕТ РАМАДАНИ: МАКЕДОНСКИОТ ГЛАСАЧ ГЛАСА ЕМОТИВНО И МИСЛИ ОД ДЕНЕСКА ЗА УТРЕ
ИСМЕТ РАМАДАНИ: МАКЕДОНСКИОТ ГЛАСАЧ ГЛАСА ЕМОТИВНО И МИСЛИ ОД ДЕНЕСКА ЗА УТРЕ
Иванов: ВМРО-ДПМНЕ не е партија на која треба да ѝ се даде централна власт
Иванов: ВМРО-ДПМНЕ не е партија на која треба да ѝ се даде централна власт
МИЦКОВСКИ Е ДАЛЕКУ ОД СВЕСТА НА МУЦУНСКИ - Муцунски испи кафе со противкандидатите: Потребно ни е обединување
МИЦКОВСКИ Е ДАЛЕКУ ОД СВЕСТА НА МУЦУНСКИ - Муцунски испи кафе со противкандидатите: Потребно ни е обединување

ЗЛАТКО МАРИН: Ја достигнуваме бројката од набавени и засадени близу 10 илјади нови дрвја на различни локации низ Аеродром

* реклами ——————————————————————————————————————————————-

———————————————————————————————————————————————————
Во изминатите три години значително ги зголемивме зелените површини во Аеродром.
Ја достигнуваме бројката од набавени и засадени близу 10 илјади нови дрвја на различни локации низ Аеродром.

* реклами —————————————————————————————————————————————

————————————————————————————————————————————————-

Изградивме нови паркови во Бојмија и Мичурин, во тек е изградбата на уште два, на улица „Пандил Шишков“ и на „Методија Шаторов-Шарло“, а со ребалансот на буџетот за 2020 година предвидовме хортикултурно уредување на уште две површини, на бул. „Јане Сандански“ и на бул. АСНОМ зад Фудбалска федерација на Македонија (ФФМ).

Ја продолжуваме соработката со Град Скопје во средување и подигнување на нови зелени површини.

loading...

Website https://kissanime.mx: Watch Warau Salesman Episode 0 kissanime Episode Full kissanimefree

Watch Please tell me! Galko-chan OVA Episode Full

AnimeDao: Kirakira☆Precure A La Mode Movie: Paritto! Omoide no Mille-Feuille! anime episode Full online free at https://animedao.nl animedao website reddit

Website https://animepahe.cc: Watch Angel Sanctuary animepahe Episode 3 animepahe

Classiccarsales: http://classiccarsales.ie/author/animefreakws/

Wishlistr: https://www.wishlistr.com/gogoanimebe