АРНАУТОВИЧ МУ СЕ ИЗВИНИ НА АЛИОСКИ ЗА НАВРЕДИТЕ

Откако емоционално и нервозно реагираше со навреди кон нашиот Алиоски, Арнаутович по поsтигнувањето на голот, му пријде на Алиоски и му се извини и го гушна.

Тоа го покажа и режисерот на преносот, па тоа можеа да го видат и гледачите. Алиоски не реагираше бурно и делуваше како да го прифати извинувањето од Арнаутович со кого се знаат од времето кога и двајцата играа во англиското првенство.

Link with us
Game bài đổi thưởng