БЕНИ ШАЌИРИ: МНОГУ СУМ ЗАДОВОЛЕН ОД РАБОТАТА НА ПРЕМИЕРОТ ЗОРАН ЗАЕВ, ЈАС СЕ БОРАМ СО ШИЛЕГОВ НЕ СО СДСМ

– Задоволен сум од работата на премиерот Зоран Заев. Јас сум сега во дуел со Петре Шилегов, не сум во битка со СДСМ.

Пејачот Бени Шаќири во интервју за емисијата ВО ЦЕНТАР на Васко Ефтов.

Ова е многу чуден став, ако се знае дека евентуален пораз на Шилегов во Скопје ќе значи и предвремени парламентарни и можност за рушење на власта на СДСМ.

Ова покажува колку е политички неписмен Бени Шаќири.

tải sunwin

tải sunwin sunwin sunwin tài xỉu

sunwin.apk mới nhất sunwin tải sunwin

tải sunwin

game sunwin tải sunwin sunwin apk