БОЈАН МАРИЧИЌ ГО УБИ ВЕЧНИОТ ВМРОВСКИ НАРИКАЧ: Како бе не се умори човече, лажеш од 1997-ма, шириш мрак и национализам, како не ти здосади?!

– И во 1997ма не ти поверував како средношколец кога ширеше национализам и омраза кон Албанците и сега не ти верувам, и на народот му е веќе здосадено од твоите лаги, како само не ти е срам 25 години тоа па тоа, како не се умори од лаги и национализам човеку?

Бојан Маричиќ го уби вечниот Влатче на ТВ 24. Браос, ваков однос треба со ВМРОВЦИТЕ, без милост на нивните блефови, лаги и манипулации, бандити едни режимски мафијашки!

cổng sunwin sunwin sun win cổng game số 1

rikvip rikvip đẳng cấp tài phiệt

https://www.bombstat.com/domain/sunwin.fan