БОМБА НА ЕКС АМБАСАДОРОТ НАУМОВСКИ: АКО ГО РЕШЕВМЕ ПРОБЛЕМОТ СО БУГАРИЈА ПОРАНО ВО ВРЕМЕ НА ВМРО ДПМНЕ НАМЕСТО ДА ОДОЛГОВЛЕКУВАМЕ, БАРАЊАТА НЕМАШЕ ДА БИДАТ ТОЛКУ РАДИКАЛНИ КАКО СЕГА!

* реклами ——————————————————————————————————————————————-

———————————————————————————————————————————————————

– Згрешивме што толку чекавме, ако го решевме проблемот порано во време кога ВМРО ДПМНЕ беше на власт, барањата сега немаше да бидат толку радикални, Бугарија сега како да е порадикална и посилна во барањата можеби се охрабрија и од договорот од Преспа…

Екс амбасадорот Васко Наумовски на АлсатМ.

Link with us
  • cài đặt sunwin sun win
  • go88
  • go88 apk go88 game go88 trí tuệ siêu phàm
Game bài đổi thưởng