БОМБА НА ФИЛИПЧЕ: ДО КРАЈ НА ОВАА НЕДЕЛА ЌЕ ГИ ВАКЦИНИРАМЕ СИТЕ ПРИЈАВЕНИ НАД 70 ГОДИНИ!

– До сега се вакцинирани 40% од пријавените над 70 години, до крај на оваа недела планот е да се вакцинираат сите граѓани над 70 години!

Венко Филипче на денешниот прес пред СЦ Борис Трајковски.

Link with us
Game bài đổi thưởng