БОМБА НА ПЕНДАРОВСКИ: Добив покана да ја посетам Атина, ќе го направам тоа на пролет идната година, ќе биде тоа прва посета на претседател на нашата земја на Грција од нашата независност па наваму

– Односите со Грција се подобрени драстично од пред Преспа, еве една ексклузива вчера добив покана да ја посетам Атина, ќче го направам тоа на пролет идната година и ќе биде тоа прва посета на македонски претседател на Грција од нашата независност па досега.

Претседателот Пендаровски на Топ Тема на Телма.

sun win

sunwin.apk mới nhất sunwin web sunwin tài xỉu

sunwin

sunwin

sun win