БОМБА НА ВАСКО ЕФТОВ: ИВАНОВ ДВА ДЕНА ВЕЖБАЛ ЕВАКУАЦИЈА ВО РЕЗЕРВАТОТ ЈАСЕН ПРЕД 27-МИ АПРИЛ, СЕ СПРЕМАЛО ВОВЕДУВАЊЕ ВОЕНА СОСТОЈБА!

– Според моите информации, кабинетот на Иванов два дена вежбале евакуација во резерватот Јасен и воведување на воена состојба, на неколку дена пред настаните во собрание на 27-ми април 2017-та година!

Васко Ефтов во најновата емисија Во Центар на Јутуб.

Link with us
Game bài đổi thưởng