БОМБА НА ЗАЕВ: Со Груевски барем имаше муабет, со Мицкоски за ништо човек не може да се договори, изгубен е во вселената!

Премиерот Зоран Заев во вечерашното интервју на Канал 5 го коментираше и претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски.

-Човекот е изгубен во вселената. Сум разговарал со него. И со Груевски сум разговарал. Тука имаше муабет, знаеш на што си, го постигнавме Пржино и друго. Што сум договорил со Мицкоски во изминатите три години? Ништо. Ни Преспански договор, ни закон за ЈО, ништо. Пратеничките групи договорија некои закони, затоа што се европски закони. Човеков преговара за да не се договори, вели Заев.

game sunwin sunwin.apk mới nhất sunwin

sunwin tài xỉu game sunwin game bài sunwin

tải sunwin

sunwin.apk mới nhất sunwin.apk mới nhất sunwin.apk mới nhất

sunwin club sunwin club tải sunwin