БОМБА НА ЗАЕВ: ВМРОВЦИТЕ СЕ НЕСЕРИОЗНИ И НЕОДГОВОРНИ ШАРЛАТАНИ, АКО ОТИДЕМЕ НА КОМИСИЈА ВО ПАРЛАМЕНТОТ ЗА ПРЕГОВОРИТЕ СО БУГАРИЈА ТОА ЌЕ СЕ ПРЕТВОРИ ВО ТЕАТАР КОЈ ЌЕ ИМ НАШТЕТИ НА ПРЕГОВОРИТЕ!

– Не одиме на седница на комисијата за надворешни работи во парламентот за да дебатираме за преговорите со Бугарија затоа што знаеме дека тоа вмровците ќе го злоупотребат и ќе го направат политички театар затоа што се такви, неодговорни, несериозни, сто пати досега тоа го покажале…

Премиерот Заев на денешниот прес за субвенциите кон компанијата од буџетот.

game sunwin

sun win

sunwin web

sunwin

sunwin club