БОМБА НА ЗАЕВ ВО ИНТЕРВЈУ: ЕУ МЕ ИЗЛАЖА ЗА ВАКЦИНИТЕ, ЈАС ИМ ВЕРУВАВ ДОЛГО ВРЕМЕ И НАРОДОТ БЕШЕ БЕСЕН НА МЕНЕ ЗАТОА ШТО ИСПАДНА ДЕКА ЈАС ГИ ИЗЛАЖАВ ГРАЃАНИТЕ!

Link with us
Game bài đổi thưởng