БРАВО – ЌЕ БИДЕМЕ ЧУДО НА БАЛКАНОТ: ГАЛЕТАНОСКИ НАЈАВИ НОСЕЊЕ НА ПАНДИ ВО СКОПСКАТА ЗООЛОШКА!

Скопската зоолошка деновиве е преполна, народот е одушевен од новите камили, слонови, шимпанза, фламинга, бели лавови… Новиот оддел, бејби зоо исто така е голема атракција. Се чекаат новите пингвини, живеалиштето им е при крај, но Галетаноски не застанува тука, најави носење на Панди од Кина?!?!

Ако му успее, Скопје ќе ја претрка славните зоолошки во Белград а и Софија и ќе бидеме балкански лидер!

Браво за Ѓорѓи Галетаноски, човекот кој е омилена критика на Вмровците, го навредуваат дека бил менаџер на дискотеки и кафулиња, но покажа досега најмногу како диркетор на Скопската Зоо.

sun win

sunwin

sunwin tài xỉu game sunwin sunwin tài xỉu

game sunwin

tải sunwin