БРАВО – ШИЛЕГОВ: РЕКОНСТРУИРАВМЕ 40 УЛИЦИ ВО СКОПЈЕ, ПОСТАВИВМЕ 55 КИЛОМЕТРИ НОВ АСФАЛТ!

Успеавме да реконструираме најголем број на улици за 4 години, во историјата на Скопје! Мојата грижа е константното одржување на нашата инфраструктура!

✅ Поставен вкупно 55.4 км нов асфалт
✅ Реконструкицја во рекордни рокови
✅ Во сите 10 општини, градиме за сите

#ЧекорПоЧекор #СкопјеЕднаПоинакваПриказна

tải sunwin apk sunwin tài xỉu game sunwin

tải sunwin

sunwin apk tải sunwin game bài sunwin

tải sunwin

game bài sunwin sunwin web sunwin club