БРАВО СКОПЈАНИ: ШИЛЕГОВ ВОДИ ПРЕД ДАНЕЛА СО 15 000 ГЛАСОВИ!

Браво, од Скопје стигнаа добри вести, Петре Шилегов води со 15 000 гласови пред Данела Арсовска.

Ова е одлична вест со оглед и на претходните вести дека СДСМ во Куманово со 20000 и исто така партијата прогласи победа во дузина општини и тоа:

Според портпаролот на СДСМ, Битики прогласи победа во Карпош, Центар, Делчево и Богданци.

Претходно победа беше прогласена во Берово, Бутел, Крива Паланка, Струмица, Валандово, Ресен, Крушево и Дојран.

tải sunwin sunwin club sunwin.apk mới nhất

sunwin.apk mới nhất sunwin apk sunwin club

tải sunwin

tải sunwin

tải sunwin