ЧОВЕК БЕЗ СРАМ: Мицкоски​ лицемерно​ бара онлајн настава а навечер во збиени редови се гоштева и ги крши протоколите за заштита од ковид-19

⚠️Лицемерието на ВМРО-ДПМНЕ и на Христијан Мицкоски​ на дело.

‼️Мицкоски​ лицемерно​ бара онлајн настава а навечер во збиени редови се гоштева и ги крши протоколите за заштита од ковид-19.

‼️Мицкоски едно зборува друго прави.

⛔Тоа е истиот Мицкоски кој среде пик на пандемијата​ одеше​ во кафани.

‼️Тоа е Христијан Мицкоски, лажго и лицемер

game bài sunwin sunwin apk sunwin

tải sunwin

sunwin.apk mới nhất sunwin web tải sunwin apk

sunwin web sunwin.apk mới nhất sunwin web

game sunwin