ЦЕЛА АМЕРИКА МУ СЕ СМЕЕ НА ДОНАЛД ТРАМП ЗА МАЛАТА МАСИЧКА ШТО ЈА КОРИСТЕШЕ СИНОЌА: Изгледа веќе му го земале бирото, време е да си оди од белата куќа!

* реклами ——————————————————————————————————————————————-

—————————————————————————————————————————————————–

* реклами —————————————————————————————————————————————–

—————————————————————————————————————————————————

Водечки термин на твитер овие денови е ДАЈПЕР ДОН, што значи Доналд во пелени, како реакција на плачењето на Трамп за поразот кој го доживеа од Бајден.

Па дури го исмеваат и за малата масичка на која вчера потпиша неколку уредби. Коментарите се дека веќе му го земале и бирото и дека е време да си оди од Белата Куќа.

Link with us
Game bài đổi thưởng