СЛИКИ КОИ ГО ЗГРОЗИЈА СВЕТОТ – ИЗРАЕЛ СЕ ПОСРАМОТИ: ИЗРАЕЛСКАТА ВОЈСКА УБИ 52 ДЕЦА И НАД 100 ВОЗРАСНИ ЦИВИЛИ ВО ГАЗА!

Link with us
Game bài đổi thưởng