ДЕТАЛИ КАКО БИЛ ФАТЕН АЛАБАКОСКИ: ГО ФРЛИЛ ТОЧАКОТ СО КОЈ ГО ИЗВРШИЛ ДЕЛОТО ПА ОТИШОЛ ВО ПОЛИЦИЈА ДА ПРИЈАВИ ДЕКА МУ Е УКРАДЕН ТОЧАКОТ

Откако дознал дека го има на камерите снимено точакот со кој дошол да го пали клубот, иако носел маска, Ламбе се испаничил дека ќе го фатат па го фрлил точакот на буниште и отишол сам во полиција да пријави дека некој му го уркал точакот. Ова се информации кои неофицијално ги дознаваме од извори кои ја водат истрагата против него.

Откако полицајците почнале да се сомневаат во неговата приказна, почнале да го распрашуваат и тој многу брзо го признал делото и рекол дека го направил во наплив на патриотизам?!

sunwin

game sunwin game bài sunwin sunwin.apk mới nhất

sunwin.apk mới nhất sunwin.apk mới nhất sunwin tài xỉu

tải sunwin

sunwin club sunwin web sunwin tài xỉu