ЏАФЕРИ ДО ВМРОВЦИТЕ КОИ ГЛАСААТ СО СКАФАНДЕРИ: СЕГА ЌЕ МИ ПОДНЕСЕТЕ ЛИ КРИВИЧНА ЗА БИО ТЕРОРИЗАМ?!

– Кога ви зборував за онлајн гласање очи ќе ми извадевте, ми поднесовте и кривична за био тероризам, сега ќе поднесете ли таква пријава кога вие гласате за скафандери?!

Талат Џафери се пошегува со пратениците на ВМРО ДПМНЕ кои гласаат со скафанери, се работи за двајца пратеници заразени со Корона.

sunwin tài xỉu

sun win

game bài sunwin sunwin.apk mới nhất sunwin web

sunwin.apk mới nhất

sunwin club tải sunwin apk tải sunwin apk