ДВИЖЕЊЕ БОЈКОТИРАМ ГО ПРИФАТИЈА ДУЕЛОТ СО САШЕ ПОЛИТИКО, ОКРШАЈОТ ЌЕ СЕ СЛУЧИ ВО СРЕДА ВО 21 ЧАСОТ ВО ЖИВО НА ЈУТУБ

* реклами —————————————————————————————————————————————–

—————————————————————————————————————————————————

Триото мускетари од Движење Бојкотирам, Петар, Сашо Панговски и Никса го прифатија предлогот за дуел со Саше Политико и битката е закажана за во среда во 21 часот во живо на Јутуб.

Линкот ќе биде поставен на Мактел.мк и на фб групата на Бојкотирам.

* реклами ——————————————————————————————————————————————-

—————————————————————————————————————————————————–

Се очекува жестока битка, Бојкотирам не можат да го смислат Заев, а Саше Политико е неофицијален само-прогласен портпарол на ликот и делото на премиерот и лидер на СДСМ, Зоран Заев.

Link with us
Game bài đổi thưởng