Едно лице загина во сообраќајка на Рузвелтова

Едно лице загина во сообраќајната несреќа која се случи денеска на Рузвелтова кога автомобил се заби во дрво.

Според сведоштва на познаници на возачот, тој имал здраствени проблеми, додека возел доживеал срцев удар поради што изгубил контрола над возилото и ја предизвикал несреќата.
Истрагата ќе треба да утврди што точно се случило.

tải sunwin

sun win

sun win

game bài sunwin tải sunwin tải sunwin apk

game bài sunwin sunwin.apk mới nhất game sunwin