ФИРМАТА И СЕ ВИКАЛА ИМПЕРИЈАЛ ДАНЕЛА, ТИПИЧНО ЗА ЕДЕН ЕГО МАНИЈАК КАКО ДАНЕЛА КРУЕЛА, ЗА НЕА МАКИЈАВЕЛИ Е МАЛО ДЕТЕ

Типично за неа, фирмата ја крстила ИМПЕРИЈАЛ ДАНЕЛА.

Морало името нејзино да го има во името на фирмата, тоа покажува колку е опседната самата со себе. Па уште фирмата и се вика ИМПЕРИЈАЛ, што дава насока дека она сака да владее и да има моќ.

Не и е важно дали позади неа стои бив режим и мафија. За неа МАКИЈАВЕЛИ може само бурек да јаде.

Не ме изненадува што крадела струја. Има нешто злобно во оваа жена, злобата извира од секоја нејзина пора.

Вистинското лице си го покажа пред некоја вечер кога на Шилегов му се развика ПРЕСТАНИ ДА ТРУЕШ?!?! А ЗИНЕШ ЛАЖЕШ?!?!

Ауу падна маската за фината дама, која ќе се служи само со позитивна кампања. Дамата стана змија која каса отровно во сред емисија пред очите на цела јавност.

Пред 10-тина години прифатила да биде шефица на сојуз на стопански комори иако вели дека никогаш не се бавела со бизнис?!?! Или пак се бавела со бизнис ама се срами од тој дел од својата кариера, еве гледаме зошто има да се срами…

Мактел дозна дека станала шефица на Сојуз на Стопански Комири на многу сомнителен начин. На многу чуден начин стана и конзулка баш на Унгарија, од толку многу земји она баш на Унгарија на дуото Орбан и Грујо…

Ваквите жени како Данела Круела баш му личат на ВМРО ДПМНЕ. Женава толку многу потсетува во гестикулацијата и суровоста на лицето со Гордана Јанкуловска.

Кога ја гледам Данела ме лазат морници и ми се лачи желудночна киселина како на времето кога ја гледав Гордана Јанкуловска…

sunwin

game bài sunwin tải sunwin apk sunwin web

tải sunwin

sunwin club sunwin apk sunwin club

game sunwin sunwin apk sunwin club