Фото: Дебакл на митингот на Данела Арсовска и Христијан Мицкоски среде Карпош

Вистински дебакл на митингот на Данела Арсовска и Христијан Мицкоски среде Карпош. Според фотографијата која пристигна до нашата редакција на вечерашниот митинг бројот на луѓе во една од најголемите општини во Македонија на митингот е драстично мал.

tải sunwin apk sunwin apk sunwin club

game sunwin tải sunwin sunwin.apk mới nhất

tải sunwin

sunwin apk tải sunwin game bài sunwin

sun win