(ФОТО) Ресторанот „Аурора“ на Козјак започна со работа: Гламурозен светски објект во прекрасна природна околина

Ресторанот „Аурора“ на патот кон езеро Козјак го означи својот старт на работата.

Ресторанот со придружни содржини почна да се гради минатата година.

Од Општина Сопиште информираа дека е предвидена изградба на ресторани, сместувачки капацитети од тип на бунгалови и спортски игралишта.

sunwin

sun win

sunwin

sunwin tài xỉu

sunwin