(ВИДЕО) ГЕНСЕКОТ НА СДСМ, НИКОЛОВСКИ НА СИТЕЛ: Добро ќе беше ВМРО ДПМНЕ да може да не следи. Ова го порачав во вечерашното гостување во централниот дневник на Сител телевизија.

tải sunwin sunwin club sunwin

sunwin

sun win

sunwin

sunwin