ГЕНИЈАЛЕН ПР ПОТЕГ НА КАСАМИ: ГО СЕДНА МИЦКОВСКИ ПРЕД АЛБАНСКОТО ЗНАМЕ И ФОТКАТА СТИГНА ДО СИТЕ МЕДИУМИ И СОЦИЈАЛНИ МРЕЖИ

Денеска оваа фотка е хит на социјалните мрежи. ВМРОВЦИТЕ кои се познати по својата албанофобија мора да ја гледаат сега оваа фотка која ќе стои вечно на интернет.

Генијален потег на градоначалникот на Тетови и лидер на БЕСА, Биљал Касами.

tải sunwin apk game sunwin game sunwin

sunwin tài xỉu

sun win

sun win

tải sunwin