ГОРАН ПАНДЕВ ИЗРАМНИ ПО ГРЕШКА НА АВСТРИСКАТА ОДБРАНА

Во 30-та минута, Пандев даде гол по неколку грешки на австриската одбрана па така сега резултатот е 1 спрема 1 по раното водство на Австрија.

Link with us
Game bài đổi thưởng