ИДНИ ЕКОНОМСКИ АМБАСАДОРИ ВО ПОСЕТА НА ИЗВОЗНИТЕ ФИРМИ ВО КАВАДАРЦИ

Денеска тим од владини економски советници беше во работна посета на Кавадарци каде остварија бизнис средби со градоначалникот Митко Јанчев и претставници од бизнис секторот.

По разговорите во Кабинетот Јанчев со гостите ги посетија: Винарија Попови, Синалко и Кожувчанка,Слога Пром,Винарија „Јаковлевски“ и ВВ “Тиквеш“.

Link with us
Game bài đổi thưởng