Илиевски на средба со коалициските партнери – На 31-ви сме убедливи победници во КУманово!

Оливер Илиевски кандидатот на СДСМ за градоначалник на Куманово оствари средба со коалициските партнери од која порача “Се обединуваме за доброто на Куманово!

ЛДП, ДУИ, НСДП, БЕСА, Партија на Пензионери, ПДПР, ПЦЕР, Турска Народна партија, Партија за движење на Турците, Српска странка на Македонија, голем е коалицискиот потенцијал на СДСМ!

Нашата заедничка цел е зелен и модерен град, со квалитетен живот за сите наши сограѓани. Затоа како СДСМ и коалиција, заедно со граѓаните, на 31ви сме убедливи победници!”

sunwin

sun win

sunwin

tải sunwin apk sunwin web sunwin

sunwin club