ИСУСЕ ХРИСТЕ КОЛКУ СЕ ЗАБЕГАНИ: ВМРОВЦИТЕ НИ ГО НУДАТ ФОСИЛОТ МИХАЈЛО МАНЕВСКИ ДА ГО ОПРАВЕЛ МАКЕДОНСКОТО СУДСТВО

Бивис и Батхед на Куртон Алфа во емисија го поканија Михајло Маневски да збори како требало да биде македонското судство??!?!?!

Бреееј бре бре бре…. Што е следно Јохан Тарчуловски ќе збори за фалинките на едно општество за сите?!?!

Диме Спасов да збори за социјалата во земјава?!?!

Миле Јанакиевски да збори за тендерските постапки?!?!

До каде ќе оди забеганоста на ВМРО ДПМНЕ па на народот да му го нудат Груевизмот бајат мувлосан засмрден?!?!

Вака ли бе ќе се вратат на власт, па тие народот го потценуваат испод нивото на Бате Геле од Штип?!?!

Link with us
Game bài đổi thưởng