КАКВА ЕПСКА ИСТОРИСКА ДРАМА ВО САД: БАЈДЕН ГО ПОБЕДИ ТРАМП ЗА 3 МИЛИОНА ГЛАСОВИ, НО ЌЕ ОДЛУЧАТ 8 000 ГЛАСОВИ ВО НЕВАДА!

Бајден се поблиску до победа, веќе тесно за влакно победи во Висконсин, му остануваат уште овие три да ги зграби и ќе биде новиот претседател на САД:

tải sunwin

tải sunwin

tải sunwin

sunwin.apk mới nhất sunwin tài xỉu sunwin web

tải sunwin