Ќе се уриваат деветте вили под хотелот Радика во Маврово

Деветте вили кои без дозвола се градеа под хотелот Радика во Маврово ќе бидат срушени, решија од Општина Маврово, пренесува МКД.МК

„Фокус“ пишуваше веќе на оваа тема, а од општината им наложиле на инвеститорот Радика резорт, во рок од 15 дена да бидат отстранети градбите.

tải sunwin apk sunwin club sunwin tài xỉu

sunwin web sunwin.apk mới nhất sunwin club

sunwin

tải sunwin

tải sunwin