КОМЕРЦИЈАЛНА БАНКА АД СКОПЈЕ: Почитувани клиенти, ве известуваме дека филијалите и експозитурите на Комерцијална банка АД Скопје нема да работат на 30.04. (петок), 01.05. (сабота) и на 03.05. (понеделник) заради празнување на Велигден и на 1 Мај – Денот на трудот

За подигнување и уплата на готовина може да ги користете банкоматите на Банката, а за други финансиски трансакции на располагање ги имате веб и мобилните апликации Интернет банка и мБанка.

За корисниците на платежни картички, 24/7 во Скопје се отворени дигитализираната експозитура на Комерцијална банка на улица Македонија и дигиталните делови од експозитурите ГТЦ и Бисер, како и дигиталниот дел во експозитурата во Дебар.

Ви посакуваме пријатни Велигденски и Првомајски празници.

Link with us
  • tại sunwin android danh bai sun win sun win
  • sunwin club tại sunwin wed sun win
  • trực tiếp go88 game doi thuong go88 tải go88
Game bài đổi thưởng