KOUZON TRAVEL – LETO 2021 КРСТАРЕЊЕ СО БРОД ПО ГРЧКИТЕ ОСТРОВИ – СУПЕР ПОПУЛАРНА ПОНУДА, ПОАЃАЊЕ ОД СОЛУН – ВРАЌАЊЕ ВО СОЛУН

?Оваа лето 2021 откријте ја Грција и грчките острови со КОУЗОН ТРАВЕЛ
? Крстарење со CELESTYAL OLYMPIA со организиран превоз од Скопје
?8 дена -Откривање на Грчките острови ?Термини: 03.08.2021 ⌛️ Период на резервација: до 10.07.2021

ПОНУДАТА ВКЛУЧУВА:

✅ 7 ноќи I Полн пансион и All-inclusive пијалоци
✅ 2 екскурзија во Лимасол и Родос ;
✅ Вклучен пристанишни такси и бакшиж.
*Организиран трансфер Скопје-Солун-Скопје =50еур (за пријавени мин.12 патници )
Вклучен пристанишни такси и бакшиж.

ПРОМОТИВНИ ЦЕНИ – единствена можност за крстарење од СОЛУН

?Пакетна цена од лице во :
Внатрешна кабина € 699
? Маршута на крстарење: Солун, Миконос, Санторини , Родос, Кипар , Крит , Атина, Солун.
? Појдовна точка: Солун
? Крајна точка: Солун

За повеќе информации ве молам погледнете ја програмата https://tinyurl.com/5dxr3cy8
или контактирајте со нас:

?air@kouzon.com.mk
☎️моб: +389 72 263 121 ,078 45 44 26

https://www.jigsawplanet.com/taisunwingg

go88 thien duong giai tri go88

sun win app sun win sun win top 1