КОВАЧЕВСКИ СЕ СРЕТНА СО ПРЕТСЕДАТЕЛОТ НА ЦРНА ГОРА, ЛЕГЕНДАРНИОТ МИЛО ЃУКАНОВИЌ

Се радувам на средбата со Претседателот на Црна Гора, Мило Ѓукановиќ.

Пријателството меѓу Северна Македонија и Црна Гора се потврдува и преку сојузништвото во најголемиот безбедносен сојуз, НАТО, за што сме особено горди и јас и Мило.

Премиерот Димитар Ковачевски на фб

game bài sunwin sunwin web tải sunwin apk

tải sunwin

tải sunwin

tải sunwin apk sunwin game bài sunwin

sunwin web