МИЦКОВСКИ СЕ ПРЕДОМИСЛИ: НЕМА ДА УСЛОВУВАМ СО ПРЕДВРЕМЕНИ ИЗБОРИ ЗА СРЕДБА СО КОВАЧЕВСКИ?!

– Добро еве се откажувам од тоа да зборувам за предвремени избори, ако тоа многу им смета на некои…

Мицковски се предомисли и нема да ја условува средбата со премиерот Ковачевски, ова го кажа во интервјуто со Душица Мрѓа на ТВ 24.

sunwin tài xỉu sunwin game bài sunwin

tải sunwin

tải sunwin

sunwin club

sunwin