МИЛАНОВИЌ Е ЦАР: Замислете сега Хрватска да им стави вето на Босна и Црна Гора и да бара да признаат дека бошњачкиот и црно горскиот јазик е хрватски јазик, замислете која ќе биде тоа глупост?!?!

– Замислете сега Хрватска да им стави вето на Босна и Црна Гора и да бара тие да признаат дека нивниот јазик е Хрватски?!?! Колку ќе биде тоа безвезе? Да им се мешаш во интимата на соседните нации и нивниот идентитет колку е тоа нецивилизирано?!?!

Хрватскиот претседател Милановиќ е мега цар и еден од ретките светски лидери кој е изричито на наша страна во дуелот со соседна Бугарија.

Link with us
  • tải sunwin game bai sun win web sunwin moi
  • tải game rikvip đổi thưởng rik vip
  • tải sunwin ứng dụng sunwin số điện thoại hỗ trợ sunwin
Game bài đổi thưởng