МИЛЕВСКИ: Во Софија остваривме средба со пратениците од нашата сестринска либерална партија ДПС, предводени од лидерот Мустафа Карадај

ДПС е политичка партија која е најголем поддржувач на интеграцијата на С. Македонија во Европската Унија.

Нивниот европратеник Илхан Ќучук е докажан пријател на државата кој несебично се бори за почеток на преговорите со ЕУ.

tải sunwin

sunwin

sunwin club tải sunwin sunwin web

sunwin

sunwin tài xỉu