МИТКО ЈАНЧЕВ: ГФК Тиквеш е подготвен за големиот бараж во вторник со ФК Силекс за влез во прва лига. Само напред момци!

Играјте за светиот амблем на црвено белиот дрес, за клубската историја, за вечната почит од Лозари, за честта на никогаш заборавените браќа од копот на небото, за градот Кавадарци!

Дарко Недев, дел од навивачката група ЛОЗАРИ

Link with us
Game bài đổi thưởng