НЕРВОЗА ВО ВМРО ДПМНЕ: По „Титаник“ СДСМ бара оставки од Мицкоски, Милошоски, Јанушев и сите обвинети од ВМРО-ДПМНЕ, од белата палата одговорија со лични навреди кон Ацески

Се потврди дека се она што го говоревме, за личните карти во Центар со граѓани од Пустец, за злоупотреби на избирачкиот список, за секоја друга форма на изборно насилство – било точно.

Јавно признание од главните соработници на Груевски, патронот на Мицкоски за злосторничко здружување, изборни измами, поткуп при гласање, уништување на избирачки материјал или со еден збор, криминализација на изборниот процес од страна на ВМРО-ДПМНЕ е потсетник дека не смееме никогаш повеќе да ни се повтори оваа партија на власт.

ВМРО ДПМНЕ одговори со навреди кон Ацевски: Навистина е дегутантно преку тепачот на жени Ацевски СДС да изразува лажна загриженост за владеењето на законите во државата.

tải sunwin

game sunwin sunwin sunwin club

sunwin.apk mới nhất game sunwin sunwin tài xỉu

tải sunwin

sunwin tải sunwin game sunwin