НЕРВОЗЕН НАСТАП НА НИКОЛОВСКИ НА АЛФА: ПЛАЧЕ ЗОШТО ГО ВИКАЛЕ ЛИГЊА И ШУНКА, ГИ НАВРЕДУВАШЕ СЕЛАНИТЕ, ГИ НАВРЕДУВАШЕ ДОЈДЕНЦИТЕ ВО СКОПЈЕ, ГО НАВРЕДУВАШЕ КАНДИДАТОТ НА СДСМ ВО БИТОЛА

– Не е фер што ме нарекуваат лигња и шунка и рексона, тоа на што личи…

– Заев излезе од село, но селото не излезе од него…

– Во Скопје на листа може да бидат само тие што се родени во Скопје а не дојденци кои немаат појма што е Скопје

– Кандидатот на СДСМ за Битола е многу богат, значи е голем криминалец, нема друго…

Потпретседателот на ВМРО ДПМНЕ беше избезумен и многу нервозен вечерва на ТВ Алфа и делеше навреди на сите страни и плачеше што го викале лигња и шунка…

Интересно е што он е од Охрод и тоа село Велгошти и беше носител на листа во Струмица а дели лекции кој да бил носител во Скопје и ги навредува селаните?!?!

tải sunwin

sun win

tải sunwin

sunwin.apk mới nhất

sunwin club sunwin sunwin tài xỉu