НИКОБ ЛАБ НА МАКЕДОНСКИТЕ НАВИВАЧИ КОИ ЌЕ ОДАТ НА ЕВРОПСКО ИМ НУДИ ПЦР ТЕСТ ЗА 1400 ДЕНАРИ И ПОДАРОК МАКЕДОНСКО ЗНАМЕ

НАВИВАЈ БЕЗБЕДНО ЗА МАКЕДОНИЈА НА EURO 2020!

НИКОБ ЛАБ со промотивни цени за PCR тестови за македонските навивачи

Скопје – 08.06.2021 по повод настапот на македонската репрезентација на европското првенство ЕURO 2020 лабораторијата НИКОБ ЛАБ на македонските навивачи им овозможува PCR тестови за Covid-19 со сертификат на англиски јазик, по промотивна цена од 1400 ден и подарок македонско знаме (100х50cm).

Оваа понуда важи додека трае Европското првенство (11 јуни – 11 јули, 2021г). Задолжителна е претходна резервација за PCR тестирање на линкот: https://booking.nikoblab.his.mk/
НИКОБ ЛАБ лабораторијата поседува најголем капацитет за изведување на PCR тестови во државата, делува преку 6 Ковид-19 пунктови на пристапни локации со сопствен паркинг.

НИКОБ ЛАБ со поддршка за нашите ФУДБАЛСКИ ХЕРОИ!
Со срце за Македонија по нов историски успех!
Сега е наше време! За Пандев и другарите.

Од Никоб Лаб додаваат дека оваа акција која важи еден месец може да ја користат и сите оние кои сакаат да заминат на одмор во Грција или Турција или било која земја во светот, пак ќе добијат сите подарок македонско знаме и цената ќе биде 1400 денари!

trực tiếp go88 go88

https://www.intensedebate.com/profiles/taigo88gg

https://www.blogger.com/profile/12681542399457787165