НОВ ГАФ НА ВМРО ДПМНЕ, СЕМЕЈНИ ВРЕДНОСТИ КАПУТ: ВО ИК ГО СТАВИЈА ПРОФЕСОРОТ МАРКОВСКИ КОЈ НА СТАРИ ГОДИНИ ПО ВТОР ПАТ СЕ ОЖЕНИ СО ЕДВАЈ ПОЛНОЛЕТНО ДЕВОЈЧЕ

Дали пораката која сака да ја прати ВМРО ДПМНЕ до јавноста е дека партијата поддржува сите мажи на 40, 50 кога ќе направат сериозни пари да ги баталат своите жени и да се оженат со девојчиња од 18 години?

Дали е исто пораката до 18-годишните девојчиња да си бараат ШУГАР ДЕДИ, некое чиче на 40, 50, 60 да го ухлеби? Да остават и кариера и све и да одат на сигурно?

Професорот Марковски е поранешен сопруг на екс пратеничката на ВМРО ДПМНЕ, Ѓулистана Марковска.

Во нормални земји нормалната десница промовира семејни вредности, значи е против развод, промовира семејството на прво место, религија, конзервативно домаќинско однесување. Сигурно тука не спаѓа хедонизам и трчање по мали девојчиња на стари години како некој педофил, девојчиња кои се помали од неговите ќерки на пример…

tải sunwin

sunwin tài xỉu sunwin apk sunwin.apk mới nhất

sunwin.apk mới nhất

tải sunwin

sunwin