НОВА МАЈМУНАРИЈА НА ВМРОНИТЕ: Откако се потврди дека снимката од македонски училишта е лажна и дека системот на Министерството за образование и наука не е хакиран ВМРО-ДПМНЕ и должи извинување на јавноста

ВМРО-ДПМНЕ е решето, да се извини за хистеријата што синоќа ја ширеше преку соопштенија

Откако се потврди дека снимката од македонски училишта е лажна и дека системот на Министерството за образование и наука не е хакиран ВМРО-ДПМНЕ и должи извинување на јавноста.

Доцна синоќа ВМРО-ДПМНЕ преку соопштение ширеше хистерија и неосновано напаѓаше повикувајќи се на лажни твитер објави.

ВМРО-ДПМНЕ е решето, со пари од земји кои не и мислат добро на државава, постојано шири лажни вести за да наштети на државните интереси.

За да дојде до ситни политички поени ВМРО-ДПМНЕ го допре дното.

sunwin tài xỉu sunwin game bài sunwin

sunwin

tải sunwin

tải sunwin

sunwin tài xỉu sunwin tài xỉu sunwin club