НУКЛЕАРНА БОМБА НА АВСТРИСКИ АНАЛИТИЧАР: Бојко Борисов ви стави вето за да ја уценува Германија која не дозволува Бугарија да влезе во Шенген и Еврозоната!!!

– Немојте толку да се нервирате, Бугарија ве користи како жртвено јагне за да се избори за своите интереси, веќе со години таа се обидува да влезе во Шенген зоната и Еврозоната но Германија не и дава зелено светло па сега со ветото кон вас Бугарија ќе има со што да уценува да се пазари!

Австриски аналитичар во ТВ Алфа.

Link with us
Game bài đổi thưởng