ПАЛЧО: МИЛЕНКО ОД ГРУЈО ЗЕМАШЕ 5000 ЕВРА МЕСЕЧНО, СЕГА ОД МИЦКО ЗЕМА 100 000 ДЕНАРИ МЕСЕЧНО!

– Миленко е цело време на платен список кај ВМРО ДПМНЕ, додека тука беше Грујо земаше по 5000е месечно, додека сега кај Мицковски зема по 100 000 денари месечно. Може и да ме тужи ако сака, за ова имам и докази и сведоци… Задолжен за дистрибуција на парите беше шоферот на Груевски, додека Миленко живееше во зградите спроти хотел Русија во Аеродром.

Љупчо Палевски Палчо на својот струм Виткање Цигари на Јутуб.

sunwin

game sunwin game bài sunwin sunwin.apk mới nhất

sun win

sunwin.apk mới nhất

sun win