ПАНДЕВ: ИЗВИНУВАЊЕ ДО НАВИВАЧИТЕ ЗА ПОРАЗОТ, АВСТРИЈЦИТЕ БЕА ПОВЕЌЕ КОНДИЦИОНО СПРЕМНИ ОД НАС, МНОГУ ТРЧАА 90 МИНУТИ

– Жалам за поразот најмногу ми е жал за навивачите кои дојдоа да не бодрат, Австријците победија заслужено беа многу по физички спремни од нас многу трчаа цели 90 минути, имавме неколку добри шанси но за жал не ги реализиравме. Но како деби на европско не беше толку лошо.

Пандев по натпреварот.

Link with us
Game bài đổi thưởng