ПЕРО КАМИКАЗА СЕ ПРОСЛАВИ НА ПРВАТА ДЕБАТА: КОЈ ЌЕ ИДЕ ПЕШКИ НА РАБОТА ГРАДОТ ЌЕ МУ ДОНИРА ПАТИКИ!

– Кој ќе иде пешки на работа градот да му донира патики. Кој ќе иде со точак, градот да му донира точак! Плус фирмите да ги наградат со бенифициран стаж!

Перо Камиказа се прослави на првата дебата. Кажа и да се изграделе ќенефи на кеј и во парк, за народ да има кај да моча и да кења. Перо е закон!

Оваа сторија не е заебанција, стварно го кажа ова кој не верува нека ја погледа дебатата на тв 24.

game sunwin game sunwin tải sunwin

game bài sunwin

tải sunwin

sunwin.apk mới nhất

sunwin tài xỉu sunwin web sunwin apk