ПОКАНА ЗА УЧЕСТВО ВО НАЈДОБРИОТ ЛЕТЕН ДЕТСКИ КАМП ОДИМЕ НА МОРЕ – ОДИМЕ НА КОУЗОН КАМП И ВО 2021

? КОУЗОН КАМП 2021 за децата од МАКЕДОНИЈА ??
ПОКАНА ЗА УЧЕСТВО ВО НАЈДОБРИОТ ЛЕТЕН ДЕТСКИ КАМП
ОДИМЕ НА МОРЕ – ОДИМЕ НА КОУЗОН КАМП И ВО 2021
? МОРЕ – СПОРТ – ЗАБАВА – ДРУЖЕЊЕ , се на едно место
Почитувани деца , родители и наши Коузон Кампери
Ни доаѓа најубавото годишно време ЛЕТО а со тоа и желбата да се биде на плажа , да се биде на заслужен одмор.
Како и многу предходни лета , така и за предстојново 2021-во , Коузон ги отвара вратите за ново прекрасно летно доживување за нашите најсакани ?? ДЕЦАТА ОД МАКЕДОНИЈА ? .
По едногодишна пауза заради пандемијата со КОВИД 19 вирусот , имаме големо задоволство да го најавиме РЕСТАРТОТ НА КАМП ПРОГРАМАТА која повеќе илјади деца од Македонија , ја помнат како најдоброто летно доживување.
?? Претстојнава летна КАМП сезона ќе ја почнеме и завршиме во месец АВГУСТ. ??
?? Планиравме организирање само на две смени и тоа од 06 до 13 Август , и 13 – 20 Август. ??
За овие смени , бројот на учесници во кампот ќе биде ограничен.
?? Од наша страна ќе бидат приземни сите потребни ( барани ) мерки за заштита од КОВИД 19 кои ги постави Министерството за здравство на Р. Грција.??
?? ВАЖНО – нашата програма опфаќа:
✅ 7-ноќевања, т.е. 8- дневен престој во детски камп ,
✅ 4 оброци на ден ,
✅ спортски и забавни активности ,
✅ можност за учење на Грчки или Англиски јазик …..
и многу други содржини креирани за целосно исполнето време со едукативно-забавни содржини.
НИЕ ЌЕ ГО ОРГАНИЗИРАМЕ ПРЕВОЗОТ ОД СКОПЈЕ ДО КАМПОТ ВО ГРЦИЈА .( Халкидики, во близина на Неа Фокеа ).
Нашите контакт телефони се 078 45 44 26 , 078 45 44 18
e-mail ?? info@kouzon.com.mk
За резервација на место , ВЕ МОЛИМЕ испратете ни барање преку е-маил.
Со почит
? Коузон Кампс ?

Link with us
Game bài đổi thưởng