РАБОТИ – ЗАРАБОТИ – ПАТУВАЈ НИЗ СВЕТОТ РАБОТА НА СУПЕР ЛУКСУЗНИ БРОДОВИ ЗА КРСТАРЕЊЕ

ЛЕСНО ДО ДОБРО ПЛАТЕНА РАБОТА –

Ако барате РАБОТА и сакате да работите , ние имаме РАБОТНИ ПОНУДИ ЗА ВАС.

Како никогаш претходно , можностите за вработување на најдобрите светски компании се отворени за Вас.

За да бидете дел од VIKING OCEAN CRUISES – да крстарите по светските мориња и ОКЕАНИ и на пат околу светот – потребно е да ни испратите Ваша БИОГРАФИЈА ( CV ) на англиски јазик на info@kouzon.com.mk ( со напомена дека аплицирате за ВИКИНГ )

ЌЕ Ве исконтактираме ВЕДНАШ и ќе Ве поканиме на ИНТЕРВЈУ на 1 Март

tải sunwin apk tải sunwin sunwin club

sunwin club sunwin apk sunwin club

sunwin tài xỉu sunwin club sunwin

tải sunwin

sunwin tài xỉu sunwin club game sunwin